نقره فروشگاه علیدوستی شهرزاد 2 دانلود

نقره: فروشگاه علیدوستی شهرزاد 2 دانلود بازیگر مجانی سریال ترانه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ما یک ایرانیم نه ۱۱ نفر/ امیدواریم به هواداران عیدی دهیم ، شجاعیان

هافبک استقلال می‌گوید: در بازی رفت با العین می‌توانستیم پیروز شویم و مطمئن باشید فردا یک بازی خیلی خوب را پشت سر می‌گذاریم. 

ما یک ایرانیم نه ۱۱ نفر/ امیدواریم به هواداران عیدی دهیم ، شجاعیان

شجاعیان: ما یک ایرانیم نه ۱۱ نفر/ امیدواریم به هواداران عیدی دهیم

عبارات مهم : العین

هافبک استقلال می گوید: در بازی رفت با العین می توانستیم پیروز شویم و مطمئن باشید فردا یک بازی خیلی خوب را پشت سر می گذاریم.

به گزارش خبرآنلاین، داریوش شجاعیان، هافبک استقلال بعدازظهر یک شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر العین امارات گفت: در بازی رفت با العین در امارات ما می توانستیم پیروز شویم. ما مستحق برد بودیم. بعد از بازی به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدیم و عزم خود را جزم کردیم و به خوبی تمرینات تاکتیکی کادر فنی را پشت سر گذاشتیم. مطمئن باشید فردا یک بازی خیلی خوب را پشت سر می گذاریم. امیدوارم با دعای مردم کشور عزیزمان ایران که هر لحظه پشت ما بوده هست، یک عیدی به هواداران بدهیم.

او افزود: از هواداران ممنونم که در روزهای سخت پشت ما بودند. از آن ها می خواهم در این روزهای خوب از آوردن مواد محترقه و لیزر خودداری کنند و اگر دیدند کسی این کار را می کند، مانع او شوند. امیدوارم در سلامت و در اوج شور و هیجان پیروز میدان شویم.

ما یک ایرانیم نه ۱۱ نفر/ امیدواریم به هواداران عیدی دهیم ، شجاعیان

هافبک استقلال در پاسخ به سوالی راجع به کری خوانی حریف این تیم گفت: من چیزی در این رابطه نشنیده ام. ما فردا با تمام توان بازی می کنیم تا اگر چیزی هم از طرف آن ها گفته شده است باشد، آن را برملا کنیم. ما یک ایرانیم نه ۱۱ نفر و امیدوارم که فردا جواب آن ها را در زمین بدهیم.

وی راجع به انگیزه تیمش برابر العین گفت: هیچ بازی فوتبالی ساده نیست و نتیجه های قابل آینده نگری نیستند. ما تمام توان خود را می گذاریم و ما هم تیم العین را آنالیز کرده ایم و حواسمان است تا آن ها به ما ضربه نزنند.

هافبک استقلال می‌گوید: در بازی رفت با العین می‌توانستیم پیروز شویم و مطمئن باشید فردا یک بازی خیلی خوب را پشت سر می‌گذاریم. 

شجاعیان در آخر افزود: در تایید صحبت های شفر باید بگویم که هواداران مراقب باشند. ما می توانیم از میزبانی ها بهتر استفاده کنیم و از حمایت هواداران بیش تر استفاده کنیم تا هر لحظه در سفر نباشیم.

واژه های کلیدی: العین | ایران | ایرانی | ایرانی | استقلال | هواداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz