نقره فروشگاه علیدوستی شهرزاد 2 دانلود

نقره: فروشگاه علیدوستی شهرزاد 2 دانلود بازیگر مجانی سریال ترانه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی از دانشگاه آزاد اخراج شدم / زیباکلام

صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه اعلام کرد: از اینکه حقوق بهمن‌ماه من را پرداخت نکردند متوجه شدم که اخراجم کرده‌اند.

از دانشگاه آزاد اخراج شدم / زیباکلام

زیباکلام: از دانشگاه آزاد اخراج شدم

عبارات مهم : سیاسی

صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه اعلام کرد: از اینکه حقوق بهمن ماه من را پرداخت نکردند متوجه شدم که اخراجم کرده اند.

صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی در گفت وگو با اعتمادآنلاین اعلام کرد: بنده را عملاً از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات عملاً اخراج کرده اند. به این معنا که بنده حدود ۲۵ سال با دانشگاه آزاد همکاری داشته ام و از سال ۱۳۸۶ یعنی از ده سال پیش به عنوان عضو پاره وقت دانشکده حقوق و علوم سیاسی، واحد علوم تحقیقات بودم و در سال ۱۳۹۰ هم تقاضای رسمی شدن کردم که گروه علوم سیاسی این واحد با درخواست من موافقت کرد و آن را جهت مسئولین دانشگاه آزاد ارسال کرد.

از دانشگاه آزاد اخراج شدم / زیباکلام

او اضافه کرد: جالب است که هیچ کسی، نه شفاهی و نه کتبی چیزی را به من اعلام نکرد و نگفت که شما را اخراج کردیم.

زیباکلام راجع به اینکه چگونه متوجه اخراج خود از دانشگاه آزاد شده است هست، تصریح کرد: از اینکه حقوق بهمن ماه من را پرداخت نکردند متوجه شدم که اخراجم کرده اند. دانشگاه آزاد جهت استادی که ۲۵ سال با آن همکاری می کرده هست، این قدر ارزش و احترام قائل نیست که بگوید ما شما را کنار گذاشته ایم و به قرارداد همکاری شما آخر داده ایم. من باید از طریق اینکه حقوق بهمن ماهم پرداخت نشده متوجه بشوم. ولی چون من آخرهای بهمن متوجه شدم در حالی که از اول بهمن ترم شروع شده است بود، آمدند گفتند که شما کلاست را تا آخر ترم ادامه بدهید ولی حق شما به صورت حق التدریس پرداخت می شود و حقوق مهم شما قطع می شود و طبیعی است که از ترم بعد حق التدریسی هم از بین بردن می شود و درس را به من نمی دهند.

صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه اعلام کرد: از اینکه حقوق بهمن‌ماه من را پرداخت نکردند متوجه شدم که اخراجم کرده‌اند.

این استاد دانشگاه اظهار کرد: من فکر می کنم که اگر در این ۲۵ سال در دامداری و مرغداری کار می کردم الآن شأن بیشتری برایم قائل می شدند.

زیباکلام افزود: من تنها استاد اخراجی دانشگاه آزاد نیستم و تعداد قابل توجهی از اساتید را کنار گذاشته اند. البته یک مسئله است اینکه دانشگاه آزاد عملاً با کثرت اساتید مواجه شده است است نه به واسطه اینکه اساتیدی را استخدام کردند بلکه به علت تقلیل تعداد دانشجوها چون خیلی از واحدهای دانشگاه آزاد اساساً مقرون به صرفه اقتصادی نیست و به همین خاطر یکسری واحدها را در هم ادغام کرده اند و از بهمن ماه هم عذر اساتید را خواسته اند.

او ادامه داد: ولی هنگامی که دقیق تر به عنوان نگاه می کنید، به نظر می رسد که همه علت به پرسشها اقتصادی برنمی گردد چون اساتیدی را کنار گذاشته شده است اند که خیلی مثل مدیریت دانشگاه آزاد فکر نمی کنند. رویکردشان در خیلی از پرسشها با رویکرد حکومت یکسان نیست؛ بنابراین به نوعی تسویه سیاسی صورت گرفته است و آن هایی که نگاه و رفتارشان با حکومت سازگاری دارد، به کارشان ادامه می دهند.

از دانشگاه آزاد اخراج شدم / زیباکلام

زیباکلام گفت: من می خواهم به وزارت کار شکایت کنم چون تصمیمی که راجع به من گرفته شده است غیرقانونی هست. طبق قرارداد پیمانی که با دانشگاه آزاد داشتم اولاً باید این عنوان را به من اطلاع می دادند و می گفتند که ما شما را کنار گذاشته ایم و قبل از آن هم یک ماه سریعتر به من اعلام می کردند. ولی دانشگاه آزاد بدون اعلام رسمی این کار را انجام داده است.

واژه های کلیدی: سیاسی | دانشگاه | پرداخت نکردن | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz