نقره فروشگاه علیدوستی شهرزاد 2 دانلود

نقره: فروشگاه علیدوستی شهرزاد 2 دانلود بازیگر مجانی سریال ترانه

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی برای ارزان شدن مسکن مهر از پایداری بنا می‌زنند / آخوندی

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این‌که قیمت ساخت مسکن مهر باعث شد بعضی سازندگان از پایداری بنا بزنند، گفت: در سر پل ذهاب، ۵۶۰ واحد آسیب‌ دیده که به نظر می‌رسد هر

برای ارزان شدن مسکن مهر از پایداری بنا می‌زنند / آخوندی

آخوندی:برای ارزان شدن مسکن مهر از پایداری بنا می زنند

عبارات مهم : زلزله

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این که قیمت ساخت مسکن مهر باعث شد بعضی سازندگان از پایداری بنا بزنند، گفت: در سر پل ذهاب، ۵۶۰ واحد آسیب دیده که به نظر می رسد هر واحد ۳۰میلیون تومان آسیب دیده است.

تسنیم نوشت:عباس آخوندی در خصوص زلزله کرمانشاه و پروژه های مسکن مهر این استان با بیان این که «من همواره تأکید کرده ام که باید بررسی شود آیا سیاست هایی که با نشانه کارایی، اثربخشی و ایجاد مسابقه اجرایی شده، به نتیجه نرسیده است و به جای آنکه مسابقه نهادینه شود، اقتصاد کشور به سمت رفتارهای سوداگرانه (مرکانتیلیستی) مـنحرف شده است است»، اظهار کرد: از این رو، تأکید دارم باید در کشور ما زوایای پنهان اقتصادی و سیاسی سیاست گذاری ها و تصمیم سازی ها بررسی شود. به اتفاق اخیر در غرب کشور و زلزله در استان کرمانشاه از دو زاویه می توان نگاه کرد.

برای ارزان شدن مسکن مهر از پایداری بنا می‌زنند / آخوندی

وی با اشاره به این که زاویه نخست، ابعاد خسارت در مقایسه با انواع زلزله های مشابه در گذشته هست، افزود: در زلزله منجیل که 7.3 ریشتر بود، 220 هزار واحد مسکونی آسیب دید. در زلزله غرب کرمانشاه، برآوردهای اولیه حکایت از تخـریب 30 هــزار واحـد مـسکونی دارد.

وی با ابراز این که هنگامی که در ساخت مسکن مهر تأکید بر یک سقف قیمتی مشخص نباشد، طبیعتاً امکان مسابقه ایجاد نمی شود و بعضی از سازندگان واقعی به علت نداشتن صرفه اقتصادی وارد کار نمی شوند، تصریح کرد: آنهایی که با یک قیمت غیررقابتی وارد می شوند، از پایداری بنا می زنند. چون هنگامی که قیمت در بازار متری 450 هزار تومان است و قیمت 300 هزار تومان تعیین می شود، جهت آنکه سود حاصل شود، باید از نما، خدمات فنی ساختمان، آسانسور و… کم شود تا پروژه جهت همکاری کننده بازدهی داشته باشد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این‌که قیمت ساخت مسکن مهر باعث شد بعضی سازندگان از پایداری بنا بزنند، گفت: در سر پل ذهاب، ۵۶۰ واحد آسیب‌ دیده که به نظر می‌رسد هر

وزیر راه و شهرسازی با اعلام این که در سر پل ذهاب، 560 واحد آسیب دیده که به نظر می رسد هر واحد 30میلیون تومان آسیب دیده هست. در اسلام آباد هم دو بلوک آسیب دیده که خوشبختانه خالی از سکنه بوده هست. در حال حاضر، در حال برآورد هستیم تا در نخستین وقت کار بازسازی شروع شود.

آخوندی با بیان این که مسکن کالای همگن نیست و پروژه مسکن مهر نیز همین گونه هست، اظهار کرد: چون مورد به مورد تفاوت دارد، مسکن مهر 250 طرح است که 250 سازنده دارد. نمی توان گفت همه این طرح ها مثل هم هستند.واقعیت این است که راجع به یک طرح بزرگ که سازندگان متعددی دارد، قضاوت یکسان به انصاف نزدیک نیست. در زلزله اخیر، گرچه شهر کرمانشاه از کانون زلزله فاصله داشت، پروژه های ساخته شده است در این شهر مقاومتی مناسب داشت و حتی ترک نیز در آنها مشاهده نشد، ولی در سر پل ذهاب ابعاد تخریب زیاد بوده است.

وی به هفته نامه حمل ونقل گفت: اقدامی که در دولت آقای روحانی انجام شد، ارتقای قیمت ها جهت سازندگان بود تا آنها از کیفیت کم نکنند. زمانی می توانیم شاهد این باشیم که کیفیت فدای کمیت نمی شود که نظام قیمت ها را مستقر کنیم. در فضای غیررقابتی، فقط سوداگران امکان تنفس دارند.

برای ارزان شدن مسکن مهر از پایداری بنا می‌زنند / آخوندی

واژه های کلیدی: زلزله | پروژه | مسابقه | اقتصادی | کرمانشاه | کرمانشاه | عباس آخوندی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz